افتتاح غرفه شهرداری دارخوین در نمایشگاه بین اللملی

شهرداری دارخوین در اولین نمایشگاه خدمات ، مبلمان و ترافیک شهری- دستاوردهای شهرداریهای استان خوزستان غرفه ای در نمایشگاه بین اللملی خوزستان مبنی بر معرفی عملکرد و فعالیت های عمرانی،خدماتی و فرهنگی انجام شده دایر نمود که علاوه بر معرفی عملکرد شهرد اری و شورای اسلامی شهر ، نسبت به معرفی شهر دارخوین و آداب و رسوم و محصولات محلی دارخوین پرداخته شد.

در این غرفه  که با حضور فعال شهرداری - کارکنان شهرداری و شورای اسلامی شهر دارخوین بمدت 5روز از تاریخ 1/2/94 لغایت 5/2/94 از ساعت 18 الی 23 شب فعال بود.

محصولات محلی چون خرما ،ارده،شیرگاومیش،قهوه،کلوچه های محلی و غیره... بین بازدیدکنندگان از نمایشگاه توزیع می گردید که مورد استقبال و حمایت مسئولین محترم استان از جمله معاونت محترم امور عمرانی- شهرداریها و شورای اسلامی شهرهای استان و سایر مسئولین و هم استانی ها عزیز و تولیدکنندگان و عرضه کنندگان محصولات و خدمات در این نمایشگاه گردید.

 در روز آخر این نمایشگاه با حضور آقای دکتر سیاحی معاونت امور عمرانی استانداری و آقای دکتر کاظمی نژاد مدیر کل امور شهری و شوراهای  استانداری و آقای مهندس بالدی مدیر کل محترم  مدیریت بحران استانداری به غرفه داران شهرداریها لوح تقدیر و هدیه یاد بود از سوی مدیریت نمایشگاه اهدا گردید و اغلب بازدیدکنندگان از غرفه شهرداری دارخوین رضایت کامل داشته و در این مدت شهرداری دفتر یاد بود تهیه نموده و بازدیدکنندگان نظرات خود را در خصوص غرفه فعال دارخوین با خشنودی و رضایت ابراز احساسات نمودند.

1394/2/7


ارسال نظر

نام و نام خانوادگی :
 
نظر :