عمران شهری اولویت کاری شهرداری دارخوین

شهردار دارخوین گفت: در سال جاری (عمران شهری) در اولویت کاری این شهرداری قرار گرفته است.

صالح اچرش با بیان اینکه در سال جاری عمران شهری در اولویت کاری شهرداری دارخوین قرار گرفته است ، اظهار کردک در صورتی که مبنای برنامه ریزی برای اجرای طرح ها و پروژه ها های شهری اقدامات کارشناسی شده باشد،شهر در مسیر عمران و آبادانی پیشرفتی مطلوب و قابل توجه خواهد داشت.

وی هدف از اجرای پروژه های عمرانی در زمینه های متعدد را علاوه بر آبادانی و انتفاع شهر،مهیا کردن زمینه رفاه شهروندی و ارائه خدمت ماندگار به مردم دانست.

شهردار دارخوین افزود: در اولویت بندی پروژه های عمرانی سعی خواهیم کرد که بیشتر کارهای زیربنایی و انجام پروژه های اساسی در جهت توسعه شهری را در اولویت کاری شهرداری قرار دهیم و از صرف کردن بودجه در بخش جزیی که از اهمیت کمتری برخوردار هستند خودداری شود.

اچرش تصریح کرد: پویایی و نشاط شهر در فعالیت مستمر و جدی شهروندان مقدور است و هر چه شهروندان در اجرای امور شهری مصمم تر باشند شهر نیز به توسعه و آبادانی ایده آل خود نزدیک تر می شود.

وی در پایان ،ضمن اینکه از همه مسئولان به ویژه امام جمعه،فرماندارو نماینده مردم در مجلس و اعضای شورای اسلامی و مردم دارخوین که در اجرایی کردن طرح های مهم و زیر بنایی همیشه در کنار شهرداری بوده و قوت قلب برای ادامه خدمتگذاری را برای مردم دارخوین به وجود آوردند تقدیر و تشکر کرد و گفت : در این مورد نقش رسانه و اصحاب قلم بسیار تاثیرگذار است.

1394/2/30


ارسال نظر

نام و نام خانوادگی :
 
نظر :