بازدید استاندار خوزستان از نمایشگاه

جناب آقای دکتر شریعتی استاندار محترم خوزستان روز شنبه مورخه 95/7/10 از غرفه شهرداری دارخوین که از مورخه 95/7/10 لغایت 5/7/11 در محل نمایشگاه دائمی استان با محوریت دستاوردهای شهرداریها و معرفی فرصت های سرمایه گذاری و گردشگری بازدید به عمل آوردند. ایشان پس از بازدید از کلیه غرفه های مستقر در نمایشگاه در غرفه شهرداری استراحت نموده و با پذیرایی قهوه خاص عربی  و شیر گامیش و خرما محلی همکاران محترم در شهرداری دارخوین از ایشان استقبال گرمی نمودند. در این بازدید شهردار دارخوین آقای اچرش در خصوص مسایل و مشکلات شهر و شهرداری با جناب آقای استاندار مواردی را مطرح نمودند و ایشان قول مساعد را جهت پیگیری مشکلات شهرداری را به شهردار دادند. همچنین طی این بازدید با موفقیت ایشان به آقای دکتر کاظمی نژاد مدیر کل محترم امور شهری اعلام نمودند تا تعداد سه عدد مجموعه بازی کودکان پلی اتیلین به جهت تقدیم به اهالی دارخوین اهداء نمودند.

همچنین جناب آقای دکتر شریعتی در دفتر یادبود شهرداری از مظاهر مقاومت دارخوین در دوران جنگ تحمیلی و تاثیر گذاری شهر دارخوین در تولید و ثروت ملی و تولید نفت یاد نمودند و متذکر شدند که لازم است تلاشی در جهت رفع محرومیت شهر دارخوین صورت گیرد و مجاورت شهر دارخوین با تالاب بین المللی شادگان یکی دیگر از فرصت های این منطقه است و اعلام امید واری کردند که انشالله روز به روز شاهد رشد و توسعه این منطقه با توجه به شرایط و وضعیت جغرافیایی باشیم.

از حضور جناب آقای دکتر شریعتی و هیئت همراه آن در غرفه شهرداری و اهداء مجموعه های بازی و نظر مساعد ایشان نسبت به شهر دارخوین تقدیر و تشکر گردد.
1395/7/13


ارسال نظر

نام و نام خانوادگی :
 
نظر :